PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 160
ocen
5,6 10 1 9160
6,4 22
oceny krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Tytuł tego posta jest przekorny bo w kinie siedziałem obok bardzo homofobicznej pary. Koleś w pewnym momencie powiedział: " Wszędzie te pedały" - (nie żartuje, pozdrawiam parę z seansu multikino Pruszków sobota 18.00). I to w pewnym sensie dało mi do myślenia, gdyż jestem osobą o dość konserwatywnym światopoglądzie no ale nigdy nie wypowiedziałbym podobnych słów na głos bo to po prostu mogłoby być niekomfortowe dla osób o odmiennym światopoglądzie. Wydaje mi sie że każdy ma prawo do filmów dla siebie bo tak samo był puszczany w kinie "Smoleńsk" więc i dajcie ludziom oglądać, albo następnym razem wyjdźcie i poproście o zwrot pieniędzy mówiąc że po prostu film jest wbrew waszym przekonaniom, a nie zachowujcie sie jak Karyna i Seba bo to wieśniackie. Było mi za was autentycznie wstyd.

Ode mnie 8/10 bo do tego film jest dobry od strony technicznej. Bardzo dobrze budowane napięcie.

1253_1642

Nie mają takich samych, nie mogą wziąć ślubu z osobą komplementarną psychoseksualnie, a osoby hetero mogą. Masz "ziomuś" jaskrawy oczywisty przykład dyskryminacji.

ocenił(a) film na 4
mike__25

wiesz, że to samo możesz powiedzieć o pedofilach zlbo zoofilach, to dopiero dyskryminacja

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

W naturze istnieją zwierzęta pary jednopłciowe, więc logika jest po stronie par jednopłciowych.
Konstytucja jest tylko ludzkim dziełem, nie musi być zgodna z faktami i logiką.

Eskim0s

Bardzo śmieszne. Niczym nie uzasadnione jednostkowe przypadki w świecie zwierząt nie mogą być argumentem w świecie Człowieka. Reszty nie będę tłumaczył.

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

Człowiek to ssak, ssaki to zwierzęta, więc jest to uzasadnione i mogą być argumentem :D
Wygrałem.

Eskim0s

Zwierzęta nie mają psychiatrów. Ludzie tak.

Winnetou28

Za to zwierzęta mają behawiorystów.


Konstytucja mówi o "SZCZEGÓLNEJ" ochronie małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. Natomiast nic nie mówi o tym, że związek mężczyzny i kobiety jest jedynym, który może się wydarzyć oraz że sformalizowanie takich innych związków na gruncie prawnym nie jest możliwe, zabronione.

Innymi słowy niezrozumiała jest sraczka u ludzi takich jak Ty, którzy usprawiedliwiają niby "logiką" swoje uprzedzenie do rozwiązań, których nie rozumieją: to, że dasz komuś prawo do czegoś wcale Tobie tego samego prawa ani nie pomniejsza, ani tym bardziej nie odbiera.

jims

Jestę ciemniakiem. Myślisz że możesz wykorzystywać domniemane luki prawne aby hołdować paskudnym obyczajom. Nic z tego. U nas tego nie będzie. Nie zaśmiecaj portalu filmowego propagandą wiadomo jaką.

Winnetou28

Za to ty zaśmiecaj propagandą wiadomo jaką... Już kilku konstytucjonalistów się wypowiadało, że nie ma przeszkód, a także jest orzeczenie sądu w tej sprawie. 


 https://oko.press/historyczne-orzeczenie-sadu-konstytucja-ni e-zabrania-malzenstw-jednoplciowych 




 https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/prof-letowska-malzenstwa- jednoplciowe-mozna-wprowadzic-bez-zmiany-konstytucji,62434.h tml

mike__25

Nie rozumiesz nieszczęśniku że chćbyś miał 10 papierków na takie chore małżeństwo to i tak nie będziesz żoną ani mężem? Nie odpisuj, wykorzystaj czas na autorefleksję.

Winnetou28

To ty nie rozumiesz, że nikogo nie obchodzi twoja definicja. Istotne jest, aby obywatele LGBT tworzący związki mieli możliwość zawierania cywilnych ślubów z partnerami płci komplementarnej psychoseksualnie. Prawnicy, konstytucjonaliści, wreszcie sądy wypowiadają się, że nie ma przeszkód. Małżeństwem mają być w oczach państwa polskiego, nie w zatrutych kłamstwem i nienawiścią umysłach homofobów.

mike__25

To obywatele tkz. LGBT mają umysły zatrute fałszywym opisem samego siebie. Nikogo zatem nie interesują bajeczki które pleciecie. Jestem osobą dobrze wychowaną i o sprawach alkowy nie rozmawiam publicznie. Nie bryluj swoją amoralnością zatem. Nie zaśmiecaj filmowego portalu ideologią. Małżeństwo nigdy nie będzie związkiem osób tej samej płci. Kto ma takie dokumenty żyje fałszywie.

Winnetou28

Przecież to ty zaśmiecasz oburzając się orientacją bohaterów filmu, zamiast dyskutować o samym filmie.

Nauka, prawnicy, sądy, wreszcie obywatele cywilizowanych rozwiniętych państw już dawno zdecydowały co jest bajeczką, a co normalnością. Nie zawrzeszczycie rzeczywistości swoją chorą propagandą nienawiści. Zresztą na całe szczęście z każdym rokiem jest was coraz mniej, bo z homofobii tak jak z innych głupot się wyrasta.

mike__25

Nauka, sądy o których myślisz to tylko lobby służące złej sprawie. Żaden naukowiec nie zdoła facetowi z czterech liter wydobyć dziecko. I nie ma to nic wspólnego z homofobią. Nie propaguj na filmowym portalu lewackich elgebetowskich farmazonów. Nie redukuj swojego człowieczeństwa do fałszywie pojmowanej płciowości. I więcej już do mnie nie pisz.

Winnetou28

to żadna propaganda ciemniaku, to życie

jims

Do szafy.

ocenił(a) film na 6
mike__25

po co karmicie trolli, przeciez oni maja tym wieksza ucieche w im wieksza polemike sie z nimi wdacie... To ciekawe ze na tych wsiach ze sredniowiecza maja internet i teraz nie tylko rodzina i najblizsze otoczenie moze sie przekonac jak zacofani sa...

sobanek

Kolego Sobanku, masz problem z ortografią? W pierwszym zdaniu brakuje ,,?". Poza tym masz problem ze znakami diakrytycznymi. Skąd nadajesz? Z UK?

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

precyzyjny jak skalpel

sobanek

Skalpel? A... już wiem. Jest taki user. Straszny lewak. Macie dużo wspólnego.
https://www.filmweb.pl/user/skalp_el

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

rozgryzles mnie...

sobanek

W sensie... Wy dwaj to jedna i ta sama osoba? Jeżeli tak, to nie wiem po co to robisz. Znaczy się tworzysz 2 konta. Ja to co innego. Dawniej funkcjonowałem pod ksywką ggggggg, ale cenzura mnie zmiotła. Więc stałem się już tylko cieniem tego starego, wspaniałego gggggg. On już nie istnieje. Usunęli wszystkie jego komentarze. Ocalał tylko jeden. Napisałem pod filmem ,,Niespotykane męstwo": gdzie ten Michael Dudikoff tutaj był? Ale ostatnio nawet tam mnie dopadli i usunęli mój komentarz. Wszystko przepadło. Te wspaniałe myśli, cięte riposty, inteligentne interpretacje. No ale cóż, nigdzie nie ma wolności. Tacy jak ja wszystkim wadzą, bo zawsze mówią prawdę i są niepoprawni politycznie.

Co do ciebie i Scalpela? Jeżeli jesteście jedną i tą samą osobą, to przypomina mi się jeden z wątków z serialu ,,Ziemia II".

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

uwaga spojler

Z orbity nadawał taki szef ,,kreta" wśród kolonistów. Kontaktowali się wirtualnie. To był mężczyzna. A była też druga grupa kolonistów. Tam też mieli ,,kreta" złowrogiej korporacji. I też miał takiego oficera prowadzącego/szefa czy coś takiego, co siedział na statku kosmicznym na orbicie tej Ziemi II. Inna płeć. Na końcu okazało się, że to ta sama ,,osoba" - jakiś program komputerowy, czy coś takiego. Takie samo coś było w ,,Surogatach". Znasz ten film z nieszczęsnym Brucem Willisem. Szkoda faceta.
Cień pozdrawia

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

ty trzepiesz sobie do tych idiotyzmow ktore wypisujesz tutaj?

sobanek

Nie rozumiem? O co Ci chodzi? Jakich ,,idiotyzmów"? Gdzie je widzisz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mike__25

Daremne są tłumaczenia pojęcia normalności, troglodytom. To osobniki niereformowalne intelektualnie. Co jest bardzo smutne.

ocenił(a) film na 7
Winnetou28

Może.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
syc

Ne głosuję na PIS i konfederację i też mam dość propagandy gejowskiej.

ocenił(a) film na 7
syc

Jako wyborca pisu mogę powiedzieć że czułem się bardzo komfortowo oglądając seans. Zresztą co ty wiesz o wyborach pisu? W tvn ci powiedzieli co masz myśleć i tak myślec więc w ignorancji i właśnie braku otwartości do innych obrazasz tych którzy mają odmienne poglądy polityczne niż ty człowieku

ocenił(a) film na 7
Artanis

cos jak "Zapowiedź"

syc

I mieli racje tej propagandy lgbt nie da się już tolerować i filmie i w serialach....to natręctw jest prosta droga do nietolerancji.

royalairness23

Wy i Wasze skrywane preferencje seksualne...

harkonen_mgla

A Ty, Kolego Harkonenie, skrywasz coś? Może podkochujesz się w jakimś prawaku, może w Krzysztofie Bosaku? Może tak sam ujawniłbyś coś o sobie, nie skrywał się?

harkonen_mgla

Skrywasz twarz, a mówisz o ,,skrywaniu preferencji seksualnych". Ja i Shadow nie kryjemy twarzy.

dariuszbando3

Ty i Shadow... A niech Wam się darzy i niech Wasze ognisko domowe miodem i mlekiem... NAJLEPSZEGO!
:)

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

był taki film Dumb and Dumber ;)

sobanek

Była też druga część. Była też druga część bez oryginalnej obsady, choć dobrze już nie pamiętam. To chyba był prequel - jak ci dwaj się poznali.

Shadow pozdrawia

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

wypisz wymaluj, przydatne zwlaszcza przy schizofrenii

sobanek

Nie rozumiem.

sobanek

Oj, więcej tolerancji :)

harkonen_mgla

Kolego Harkonenie, co insynuujesz?

Shadow_dawnego_gggggggg

Ja? Dzisiaj? Nic. Absolutnie nic.
Tak sobie, żongluję słowami.

harkonen_mgla

Kolego Harkonenie VII Mglisty-Tolerancyjny, niestety zbyt często piszesz niezrozumiale. Przez to chyba będę musiał zerwać z Tobą kontakt. Bo piszesz tak... dziwnie. Wybacz, nie da się tego zrozumieć. A szkoda, bo przecież rozwijała się przyjaźń. Już chciałem Cię zaprosić do znajomych.

Shadow_dawnego_gggggggg

Żal, ech żal, że wszystko tak na wiatr...

royalairness23

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
royalairness23

zacznij sluchac radia w takim razie i odpusc cobie internet XD

sobanek

h t t p s : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = W 8 r - t X R L a z s [usuń spacje]

ocenił(a) film na 7
royalairness23

To nie jest propaganda tylko zwykła normalność.

syc

To narzucanie wszędzie lgbt jest już męczące filmy przesiąknięte tym o serialach nie wspomnę, o serialach...ludzie nie są glupi i przesyt tego spowoduje wieksza nietolerancję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones