PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 160
ocen
5,6 10 1 9160
6,4 22
oceny krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Strzelamy o czym będzie film? Ja mówię, że o kobiecie, która zacięła się w toi toiu i nikt nie słyszy jej pukania.

kiniusza

Film będzie przedstawiał historie ucznia który podczas wycieczki z klasą został przez nauczycielkę zgwalcony i przez to ma problemy natury psychicznej ponieważ sam nie jest w stanie określić swojej orientacji seksualnej.

Koneser_Kielce

O, to by było ciekawe.

skalp_el

Tego w kinie nie było

kiniusza

Akcja rozgrywa się w jednym długim ujęciu. Chatka w środku lasu. Mężczyzna podchodzi do chatki i zaczyna pukać. Puka przez 100 minut i nikt nie otwiera. Po czym mężczyzna odchodzi. Koniec filmu.

kiniusza

Mlody chłopak niekochany przez rodzinę zastępcza dowiaduje się, że jest czarodziejem. Trafia do tajemnej szkoły i ta rodzina zdaje sobie sprawę z tego, że im zależy na nim. Zaczynają poszukiwania pelne przygód. Pomoże im w tym magiczny pierścień.

h3b4n

A kto by pukał i dlaczego?

kiniusza

W mojej historii wszystkie drzwi są już otwarte. O pukaniu pisał ktoś inny.

kiniusza

Zamknięte drzwi są tylko jedne. Za nimi siedzi stary elf z pierścieniem. Trzeba będzie go przechytrzyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
kiniusza

Ważne że czarny tam gra wiec jest szansa na oscary

ocenił(a) film na 4
maciekb80

geje też, więc zgadza się

ocenił(a) film na 3
1253_1642

A żydzi? A co z trans? Haha

maciekb80

Jest tez azjatka i rudy. Ja tu widze kilka oskarow

ocenił(a) film na 5
kiniusza

Film jest na podstawie książki, więc zabawa w zgadywanie wydaje mi się delikatnie mówiąc jałowa

M0RiARTY

Nie miałam tej świadomości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kiniusza

idiot everywhere...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones