Harvey WeinsteinI

7,2
4 440 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Harvey Weinstein

W obronie harveya

użytkownik usunięty

Uczciwy gość, nie podpisywał żadnych umów alepo ilości kobiet które go oskarżają wychodzi na to ze słowa dotrzymywał! Z racji tego ze mało takich osób na świecie przygotowałem kilka punktów które mam nadzieje co niektórym pomogą spojrzeć na jego osobę nieco łaskawszym okiem:

Nie rozumiem tej całej nagonki, z tego co wiem i co czytałem(podkreślam ze nie śledzę sprawy na bieżąco, nie uwazam sie Za znawcę tematu) facet NIE gwalcil kobiet a dokonywał z nimi korzystnych dla 2 stron transakcji, on umozliwial im karierę a one udostępniały mu swoje ciała i na tym tym założeniu opieram cały ten temat,

1. po ilości znanych aktorek które po 10-30 latach uznały ze nie są zadowolone z transakcji widać ze gość był rzeczywiście słowny, to nie jest tak ze jedna czy dwie kobiety dzieki niemu zarobiły, bylo ich znacznie więcej !

2. Tylko kobiety, które dzieki niemu odniosły korzyść majątkowo bądź inna maja zarzuty -> czyli obowiązywała zasada cos za cos, kobiety najpierw sie na cos zgodziły a teraz po wielu latach chcą zgłosić reklamacje, to tak jakby kupić samochód, jeździć nim, korzystać przez 10/20/30 lat zarabiac dzieki niemu i nagle po powiedzmy 20 latach stwierdzić ze cena była za wysoka, nonsens, harvey od żadnej z tych kobiet po takich czasie nie domaga sie publiczne ze chce kolejnej nocy, harvey respektuje umowy słowne one maja je w nosie, 1 do 0 dla harveya

3. "Jestem taka wyjątkowa" zabrzmi to chłodno ale to czego chciał harcey można dostać na całym świecie za większa bądź mniejsza cenę, zakładają ze harveyowi nie chodziło o związek emocjonalny tylko o seks prawda kest taka ze seks jest ogolniebdostepny , niekiedy ma stała cenę, niekiedy trzeba za niego zapłacić czasem/romantyzmem/dobrym wyglądałem itd itd ale można go dostać niemalże wszędzie, natomiast to co oferował harvey jest wyjątkowe-> jaki procent osób na świecie uprawiało seks a jaki procent osób grało w profesjonalnym filmie? -> harvey sprzedawał swoją usługę po niesamowicie niskiej cenie! Myśle ze większość z nas zna kobiety które, za podobne usługi świadczone swoim szefom dostają smieszna cenę, 2:0 dla harveya

4. "Ooo Boże nie wiedziałam ze on taki" na kazdym osiedlu, czy w każdej firmie nawet jesli jest sie nowa osoba po kilku dniach NIE pytając wie sie kto jest irytujący, kto zboczony, kto lubi wypić itd, nawet 3 klaissta który idzie do nowej szkoły juz od pierwszego dnia wie która nauczycielka rzeczywiście sprawdza zeszyty, któremu koledze z klasy lepiej nie podskakiwać itd No ale zapewne sie nie znam, zapewne w branży filmowej ludzie ze sobie w ogóle nie rozmawiają -> Nie dajmy sobie wmówić ze młoda dziewczyna wchodząca do pokoju hotelowego do swojego szefa spodziewa sie gry w warcaby, litości!

5. ŻADNA z pozywających go kobiet nie zarzuca mu ze nie spełnił obietnic, to znaczy ze przespał sie i nic za to nie dał, czyli harvey z umów sie wywiązywał, dla przykładu mije pieniądze w OFE które GWARANTOWAŁA mi ustawa zostały mi zabrane, a harvey to co powiedział, zrobił! Panowie ilu z nas nigdy nie ściemniało zeby osiągnąć swój cel ? Obiecywało złote góry a po fakcie w nogi? A ten cały Harvey był słowny! 3:0 dla harveya

6. Przyspieszacz sukcesu, ŻADNA z tych kobiet nie musiała niczego robic, chciały SZYBKO dostać role, wybić sie, gdy nie harvey zapewne czekałyby znacznie dłużej na swoją szanse musiały ponieść cenę ale on im to umożliwił, wszędzie tam gdzie wielkie pieniądze trzeba zapłacić, wie każdy kto dorobil sie majątku ze to masa wyrzeczeń, myśle ze nie jeden przedsiębiorca gdyby mogl zamieniłby 5/10 lat budowania formy w stresie z zerowym czasem dla siebie i rodziny na jedna noc w hotelu z średnio urodziwa kobieta, ale nie ma takiej alternatywy

7. Wtf? Wlasciwie co one mu zarzucają ? czego one chcą ? Przeciez on nie moze im oddać tego co wziął a one nie moge oddać tego co od niego otrzymały! Czy prostytutki wytykają palcem w mediach osoby z którymi spały ? Nie, a dlaczego ? Bo są taktowniejsze od tych aktorek i wiedza ze nie tylko klient który płaci bierze udział w czymś niemoralnym, one rowniez robią niemoralne rzeczy, powiezmy sobie szczerze sprzedawanie roli filmowych ze seks jest niemoralne ale niemoralne DWUSTRONNIE, te aktorki w 50% uczestniczyły w niezgodnym z etyka procesie a teraz same sie do tego przyznają, 4 :0 dla harveya i jeszcze - za głupotę dla aktorek

8. Łatwizna, wyobrażacie sobie ze sytuacje w ktorej Powiedzmy Adam Małysz(wielki człowiek, służy tylko jako przykład, pozdrawiam Panie Adamie dał Pan wszystkim Polakom niezapomniane chwile) publicznie występuje i mówi "przyznaje sie ! Przyznaje ! Brałem doping, ale to nie moja wina ! trener mi zaproponował, powiedział ze z dopingiem bedxie szybciej, bez dopingu kest znacznie trudniej, a ja wolałem łatwiej i szybciej, ale ale to jego wina bo mnie namawiał ! Teraz niech wszyscy sie lituja i mi współczują, o ja biedny!, Aha cała ta kasę która zarobiłem w nieetyczny sposób zachowam dla siebie, a wy sie skupcie na tym jak ukarać trenera i zniszczyć mu życie"
5:0 dla harveya bo pomimo tego ze nie tylko on skorzystał na nieetycznym obsadzaniu ról to nie domaga sie kary dla współwinych

Tytułem Konca osobiscie uwazam ze nie powinno dochodzić do takich sytuacji -> seks za role/prace ale świat jest jaki jest, pozdrawiam


https://www.youtube.com/watch?v=YPpoKquOG5Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones