Lauren Ambrose

Lauren Anne D'Ambruoso

7,9
1 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Ambrose

Wczoraj widziałem na HBO film Zbuntowana nastolatka i muszę Wam powiedziec ,że nie powaliła mnie na kolana. takze Barku , czy ty nie jesteś trochę bezkrytyczny , jeżeli chodzi o aktorów z SFU?

jacek_3

kiedy powiedziałem ze jest doskonała nie miałem na myśli Lauren Ambrose, tylko Claire Simone Fisher - czyli bohaterke serialu. ta jest dla mnie doskonała pod kazdym względem. jesli chodzi o sama aktorke to moge powiedziec ze Lauren jest wysmienita, ale tylko i wyłącznie jesli chodzi o 'six feet under'. nie widziałem zadnego innego filmu z jej udziałem wiec nie chce sie wypowiadac na temat jej umiejetności. a czy bezkrytyczny.. czy ja wiem.. prawda jest ze nie dam powiedziec złego słowa na 'sfu' ale nie wynika to z mojego slepego zapatrzenia w serial, ale z tego ze na prawde nie dostrzegam w nim zadnych znaczących wad. aha i co do aktorstwa jeszcze. powiem tak. trudno zeby aktorstwo było tu złe, bo tak sie nie da (powód: aktorzy gościnni: Kathy Bates, Lili Taylor, Patricia Clarkson, Joanna Cassidy, James Cromwell) jesli chodzi natomiast o bohaterów no to coz mozna powiedziec. czy skrytykujesz któregokolwiek? powtórze Lauren Ambrose, kolejnie Peter Krause, Frances Conroy, Freddy Rodríguez, czy nawet Michael C. Hall którego nie daze zbytnia sympatią? dla mnie wszyscy sa doskonali.

FisherN

Hehee. Dopiero teraz zauważyłem, że Michael C.Hall to tytułowy "Dexter" :) Cóż za różnorodność charakterów. Szacuneczek dla tego pana, który sądząc po doborze ról, musi mieć jakieś nekrociągoty ;)

mkskala

Hi :) Lauren jest wspaniała :) To strona o niej: www.lauren-ambrose.net

FisherN

Dokładnie, aktorstwo w SFU to najwyższy poziom. A najbardziej pod tym względem podobali mi się aktorzy grający postać Ruth, Davida i Claire właśnie. Michaela C. Halla bardzo cenię, bo widać, że to aktor, który potrafi zagrać różne role. Jako Dexter też był świetny, a to przecież diametralnie różne postaci. Niedługo planuje zabrać się za jakiś film z nim.
Co do Lauren to też nie widziałam innych jej roli, ale jako Claire wypadła rewelacyjnie.

jacek_3

Może i nie jest doskonała jako aktorka, o czym świadczy choćby to ,że po "six feet under" nie zagrała w żadnym znaczącym filmie.Z drugiej strony Claire Fisher to postać , ktorą absolutnie uwielbiam ,tak jak i cały serial,więc dla mnie Lauren mogłaby poprzestac na tej jednej roli i tak by była cudowna:) A w piątym sezonie wygląda przepięknie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones