M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 300 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

Niech jakis dobry czlowiek napisze mi jak sie wymawia nazwisko tego rezysera. Mam z tym niemaly klopot, a jest to dla mnie wazne.

Nierika

hej! M. Night Shyamalan wymawia sie tak: em najt szajaMAlan (duze litery oznaczają akcent. Pozdrawiam

Constantine

No niezupełnie.
Mówi się: Em Najt Szamalan.

Nierika

Mnie się natomiast o uszy kiedyś obiło że wymawia sie "szamejlon" (cytuję za jakąś gazetą)

Nierika

lepiej późno niz wcale, ale może inni skorzystaja z mojej podpowiedzi, oto ona:
http://www.mylifemycard.com/ [www.mylifemycard.com/]
na tej stronie jest coś takiego jak "our stories", czyli opowiesci znanych ludzio American Express, jest tam też opowieść M. Night Shyamalan'a - pod koniec (cudnej poniekąd) reklamówki kelnerka wymawia jego nazwisko - radzę się wsłuchać :)

Atahualpa

http://youtube.com/watch?v=Skw-rKYsXOY

Tutaj link do American Express commercial na wypadek gdyby poprzedni link komuś nie działał. Wyraźnie tutaj słychać "szamalan".

Nierika

jego nazwisko na 100 % wymawia sie poprostu : SZJAMALAN .

Y czyta się bowiem tu jako J

w dokumencie o nim wszyscy uzywają takiej formy

_KaSiEk_

Niby wedlug zasad jezyka angielskiego powinno sie czytac Szjamalan ale tak sie nie czyta:) Bo zasady te nie odnosza sie do nazwisko pochodzenia obcego. Poprawnie czyta sie to nazwisko [Shaw-ma-lawn] zachowujac fonetyke angielska, a 'po polskiemu' to by bylo cos jak Szomalon.

Nierika

Ja tam nie wiem ale wydaje mi sie ze szajmalan

Klaudiiia

Ludzie! Na bank wymawia się Szjamalan--) "Tajemnica życia Nighta (Najta) M. (Manoj-) Manodż; czyli Manodża) Shyamalana (Szjamalana).
Posłuchajcie w dokumencie!
Tam te niektóre wersje czytałąm, to mnie skręcało--) najlepsze było z tej gazety.. BOSSSHE! XD

Nierika

co za zjeb.. kazdy napisal swoja wersje (jedyna prawidlowa oczywiscie) i badz tu czlowieku madry <lol>

skuzmanow

haha ^^ Szamejlon? xD Jak nazwa mydła lub szamponu do włosów ^^

Longusiowe_Szalenstwo

Eee, w filmie "Tajemnica M. Nighta Shyalamana" było Manodż Najt Szjalaman.

użytkownik usunięty
Yuzuki

na 10000000% Sziamalan. .

Nierika

to szalaman zwykły jest

Leon_B_Fink

Shyamalan - SZAJamalan

użytkownik usunięty
era

.....Em Najt Szamalan :) ......................

Hehe bo wam zaraz szaman albo samam wyjdzie :P :)

doman18

starohinduskie pisma mowia ze to nazwisko wymawia sie szyjamóła ;)

wilczto

taaak, to prawda.... faktem jest, iż tak sie wymawia to nazwisko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones