M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 300 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

Jak można tak się stoczyć?
Od genialnych Znaków z filmu na film coraz gorzej.
A 1000 lat po Ziemi to DNO ABSOLUTNE.
Won do Bollywood!

ElRio

Czy ja wiem... "Znaki" naprawdę? W mojej opinii najlepszy był "Szósty zmysł" i "Niezniszczalny" dwie perełki, a tak to nic poza tym.

eulogy_pl

Znaki, Niezniszczalny, 6 Zmysl - ok. Niestety od 10 lat same slabe filmy. Ze tez jeszcze kreci filmy z takimi duzymi budzetami i znanymi gwiazdami

KaeM_4

6-ty zmysl , znaki , osada oraz oczywiscie niezniszczalny .kobiete w blekitnej wodzie i zdarzenie po prostu zepsol ale jeszcze od biedy mozna obejrzec zwlaszcza zdarzenie za ciekawy temat . pozniej faktycznie slabo . dajmy mu jednak szanse!

parsxzywykutafon

mialo byc zepsul -bardzo przepraszam

parsxzywykutafon

skonczyl sie na osadzie, ktora i tak odbiegala od znakow, 6 zmyslu i niezniszczalnego...

m0t0

Ale miała fajny klimat i tę tajemniczą aurę, która całokształt faktycznie ratowała. Ale to co zaczął ostatnio wyczyniać (Ostatni Władca Wiatru i After Earth) to koszmar. Wszystko takie patetyczne, oczywiste i podane kawa na ławę. Chyba za bardzo uwierzył w opinie, że jest nowym Spielbergiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones