M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 294 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

Moim zdaniem Shyamalan jest świetny - cenie go za 6 zmysł, Znaki i Niezniszczalnego ale każdy następny film jest słabszy. Wystawiłbym mu takie noty za jego filmy które widziałem :
Szósty zmysł - 9
Niezniszczalny - 8
Znaki - 8
Osada - 7
Kobieta w błękitnej wodzie - 4

Mam nadzieje że niedługo porządnie popracuje i odświeży swój dorobek filmem z wyższej półki bo mam nadzieje że seria coraz słabszych filmów skończy mu się szybko. Tutaj powoli nie ma z czego odejmować.

Smooth_DCD_Ludlow

Taki offtop. Niema równi pochyłej. Jest pochylnia... Jak równia może być pochyła skoro jest równa?

mietekczeslav_3

równia pochyła «maszyna w postaci płaszczyzny nachylonej do poziomu, po której może być wciągany ciężar»

Gnat

Zgadzam sie z autorem postu. Kazdy kolejny film Shyamalana jest coraz gorszy. Kobieta w blekitnej wodzie to raczej basn dla dzieci, ale i tak film slaby. A Zdarzenie z zeszlego roku to najgorszy film, jaki nakrecil. Idiotyczny pomysl, nudna realizacja, wszystko jest maksymalnie naciagane i wydumane. Jesli on ma krecic takie filmy, to niech sie zajmie czyms lepszym niz kinematografia. To nie jest ten sam Shyamalan, ktory stworzyl Szosty zmysl i Niezniszczalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones