M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 300 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

Polecam ten dokument o Shyamalanie. Ogladalem wiekszosc jego filmow a z filmu dokumentalnego o nim dowiedzialem sie pare szokujacych informacji o tym rezyserze;)

michal_marecki

Pamiętam, kiedy przez przypadek natrafiłam na niego na Canal+. Byłam przerażona i przekonana, że to prawda. Jednak trochę searchu w internecie pokazało, że to jest wyreżyserowany film, a nie dokument. Niemniej jednak jest świetny i trzyma w napięciu!

Beci

Zgadzam się z wami !!! "Wyreżyserowany dokument" o Shaymalanie o którym tu mowa jest znacznie lepszy od wielu znanych mi thriller'ów które oglądałem. Polecam jeśli ktoś nie widział.

Brock_Lesnar

A o czym dokładniej jest ten dokument?

michal_marecki

Tak, tak! Też zobaczyłam to na canal+. Szok. Cieszę się, że przeczytałam, że to tylko wyreżyserowane dzieło ;)

julieetta

wie ktoś jak się nazywała ta strona na której oni pisali by uzyskać pewnie informacje o Shyamalanie?

Kokobello

Kokobello, to była fikcja ;) Tamta strona raczej też ;)

Beci

szkoda... :(
..........................................



użytkownik usunięty
michal_marecki

a gdzieś czytałam, że Shyamalan się wkurzył za ten film i dlatego powiedziano, że jest wyreżyserowany, a nie jest dokumentem. Jakoś nie chce mi się jednak w to wierzyć...

użytkownik usunięty

zapomniałam zaznaczyć obserwuj;]

Też natrafiłam na ten dokument na canal+ i byłam strasznie przerażona,
wszystkie informacje były poparte dowodami. to że nie wyjeżdża po za
philadelfie bodajże, to przeciez prawda. Ogólnie trzyma w napięciu lepiej
niż jego filmy;p
może lekko naciągnęli fakty, ja myśle że może być w tym dokumencie troche
prawdy:)
Pozdrawiam:)

Cooraline

może ktoś w końcu napisze co w tym filmie takiego niesamowitego albo chociaż poda tytuł.

michal_marecki

ten dokument to jeden wielki fake.. co ciekawe jest tez chyba najlepszym filmem zwiazanym jakos z shyamalanem.. ten pan z kazdym filmem rozmienia sie na drobne.. ciekawe ile jeszcze musi minac czasu zanim producenci zrozumieja ze inwestuja w beztalencie.. ciekawe czy za 5 lat dalej beda pisac na posterach "film tworcy szostego zmyslu".. bo to jedyny ktory zasluguje na uwage.. cala reszta to przecietniaki i porazki takie jak kobieta w blekitnej wodzie ktore przeszlyby bez echa gdyby nie szum jakim ciagle cieszy sie shymalan..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones