PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 165
ocen
7,0 10 1 12165
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Ciężko ocenić

ocenił(a) serial na 6

1 sezon naprawdę dobry momentami bardzo dobry , wciągający . 2 niestety dużo słabszy momentami nużący , bezsensowny zakończenie tragiczne . Może i lepiej że 3 nie będzie , potencjał na niego na pewno był ale jeżeli miałby być tak słaby jak 2 to dobrze że nie powstał. Szkoda serialu , chyba lepiej było skończyć na 10 odcinkach .

ocenił(a) serial na 7
jerzy666

Czy warto obejrzeć ten serial, mimo że został skasowany? Czy historia się urywa i nie ma zakończenia?

ocenił(a) serial na 8
oleksja_

Myślę że warto. Obejrzałem kilkadziesiąt seriali i ten jest w nielicznej czołówce, które mi zapadły w pamięć. Nie wszystko w tym serialu było perfect.. niemniej nie można mu odmówić oryginalności.

jerzy666

Pilcher kiepsko szukał tych swoich mieszkańców. Ja bym się dała pokroić, żeby jutro się tam obudzić.

ocenił(a) serial na 8
AgataMagdaZet

Serio? Dlaczego?

Konrad_Januszewski

Bo obecnie rzeczywistość nie ma nic do zaoferowania.

ocenił(a) serial na 8
AgataMagdaZet

Nie zgodzę się :D jest tyle ciekawych miejsc na ziemi, można porzucić dotychczasowe życie i udać się na drugi koniec świata i żyć o 180 stopni inaczej, tylko nie każdy by potrafił. Tak samo z ludźmi, są ludzie okropni ale jest też mase wspaniałych. UWAGA SPOJLERY Z SERIALU >>> W takim małym, zamkniętym miasteczku pod reżimem jakiegoś szeryfa myślę że fajnie by wcale nie było.. Zamknięta przestrzeć, bycie zdanym tylko na tą samą grupę ludzi, brak możliwości wyjścia na zewnątrz już do końca życia.. dla mnie to jest więzienie, bez nadzieji bez wolności, jedynie jej jakaś złudna iluzja.

Konrad_Januszewski

Chciałam coś napisać ale admini mnie zblokował.

AgataMagdaZet

Osobiście wolałabym zobaczyć pierścienie Saturna i księżyce Jowisza. Pilcher dawał taką nadzieję, więc tak- wolałabym być tam niż tutaj.

ocenił(a) serial na 8
AgataMagdaZet

Rozumiem. Każdy ma prawo zdecydować o sobie oczywiście. Nurtuje mnie to, co chciałaś napisać ale admin zablokował :D może innymi słowy :P?

Konrad_Januszewski

Żadnych jakichś skandalicznych rzeczy pisac nie chciałam :-) Ani też używać wyrazów.

ocenił(a) serial na 8
jerzy666

Świetny serial, klimatyczny. Bardzo ciekawa fabuła. Skłania do myślenia żeby to wszystko sobie wytłumaczyć czy te wydarzenia się trzymają kupy. Poza tym warto zwrocic uwagę na to, że wspolproducentami tego serialu są the Duffer brothers - ci od Stranger Things. Stąd podobny klimat pewnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones