PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 162
oceny
7,0 10 1 12162
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

mega serial;)

ocenił(a) serial na 8

jestem pod ogromnym wrzeniem tego serilaod poczatku do konca trzymal w napieciu i byl tajemniczy ..w koncu cos fajnego do ogladania..oby byl nastepny sezon.NIBY tylko 10 odcinkow a wciagaly jak diabli .I dodam ze nawet dobrze dobrana obsada..Mat ,Tobey,Carla,Teerence,..itp no swietni..super sie ich oglada.

Mar_28

Niestety nie będzie kolejnego sezonu. Fox od początku chciał stworzyć go jako jedno sezonowy serial.

ocenił(a) serial na 8
Gosiakus

jak to nigdzie nie pisze oficialnie ze nie bedzie ..ja przynajmniej nie widzialem..wiem ze pisalo chyba to bylo na hataku czy gdzies tam indziej ze nic nie wiadomo jak na razie co do 2 sezonu,skad masz info ze nie bedzie 2 hm/

Mar_28

W 2014 roku zapowiadano, że będzie tylko 1 sezon, a Fox nie zamówił kolejnego.

ocenił(a) serial na 8
Gosiakus

tak kurde szkoda swietny serial..bo juz same procedurale to sie nudza

Mar_28

Nowy serial, nowe IP, więc mogli stwierdzić, że zrobią jeden sezon.
Jeżeli wypalił, a skoro zrobili cały to musiał wypalić, więc myślę, że spokojnie możemy się spodziewać kontynuacji. Forsa ludzie.. forsa jest najważniejsza ;)

http://zap2it.com/2015/08/wayward-pines-season-2-fox-new-showrunner/

Gosiakus

Będzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

Zgadzam się szkoda ze nie ma drugiego sezonu ale I tak świetny serial głównie od 5 odcinka a końcówka znakomita nie spodziewałem się takowego zakończenia

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

I dobrze. Od drugiego sezonu ten serial to katastrofa bez pomysłu i kierunku w jakim zmierza. Dawno nie widziałem takiego syfu. https://www.filmweb.pl/serial/Miasteczko+Wayward+Pines-2015-677970/episode/2/dis cussion/Totalna+porażka,3171833

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones