PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841036}

Servant

7,2 4 726
ocen
7,2 10 1 4726
Servant
powrót do forum serialu Servant

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 7

Drugi sezon się kręci a plany są podobno na sześć, ciekawi mnie, w którą stronę serial pójdzie.
W tytule jest "służąca", nie zakładałbym się, że Dorothy i Sean będą w drugim sezonie. Nie takie volty scenariuszowe już odwalano. Zwróćcie uwagę, że wszystko dzieje się w domu, kamerą nie podąża za bohaterami, widzimy ich tylko na jakichś ekranach. Drugi sezon to może być tylko Leanne i inny dom. A może nie.

użytkownik usunięty
Salmonella

Sześć sezonów!? Jeśli to prawda to chyba kogoś poniosło. Odnośnie premiery drugiego sezonu, krążą nowiny, że pojawi się najprawdopodobniej pod koniec listopada tego roku.

Salmonella

Zapowiedź drugiego sezonu. Premiera 15 stycznia.
https://www.youtube.com/watch?v=-up9jmuaCRY
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 8
Salmonella

Drugi sezon właśni się zaczął i Dorothy z Seanem grają tam główne skrzypce. Pierwszy odcinek nie powalił, czuję jakby mniej tajemnicy niż w pierwszym sezonie, ale spokojnie, czekamy, co dalej.

ocenił(a) serial na 7
LukaszJarosz25

A Leanne też jest?

ocenił(a) serial na 8
Salmonella

W pierwszym epizodzie nie pojawia się.

ocenił(a) serial na 7
Salmonella

Tak, jest, jej postać wraca w trzecim odcinku

Salmonella

jestem po S02E02 i chyba zabrakło pomysłu scenarzystom, brak akcji, polotu i intrygi, zero tajemniczości, wszystkie zalety 1 sezonu przez które nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka tutaj wyparowały, aktorzy też jacyś mało zaangażowani i zmęczeni, mam jeszcze nadzieję że się rozkręci

ocenił(a) serial na 7
Obywatele_Swiata

Zgadzam się, e dwa pierwsze odcinki miały mielizny i akcja bardzo spowolniła, ale w trzecim znów robi się ciekawie, i co ważniejsze, końcówka daje spory potencjał na przyszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones